Malować czy czyścić elewację?

fasady@admin Cyszczenie ścian

Zastanawiacie się Państwo często co zrobić z brudną elewacją Waszego domu? Pierwsza myśl jaka przychodzi nam do głowy to „ trzeba pomalować”. I tu czeka nas pierwsze zaskoczenie. Wertujemy cenniki w internecie, zbieramy ceny od firm a rezultat może nas zaszokować.

Cena 10000 PLN za renowację 200 m2 elewacji?!. Tak, to jest możliwe jeśli jakość wykonanej usługi ma zapewniać trwały efekt na lata. Malowanie musi być tu poprzedzone wyczyszczeniem fasady z glonów i innych zabrudzeń, odkażeniem specjalnym preparatem naniesieniem gruntu polepszającego przyczepność farby. Przy wykonaniu tych czynności nie obędzie się również bez kilkudniowego zastosowania rusztowania.

Czy malowanie jest konieczne do poprawy estetyki elewacji?

W 95% przypadków wystarczy jedynie tą fasadę wyczyścić. Nowoczesne tynki cienkowarstwowe nie tracą koloru. Najczęstszą przyczyną zabrudzenia są glony i porosty, przyjmujące różne barwy zieleni oraz odcieni czarności lub czerwieni. Mycie elewacji jest znacznie bardziej przyjazne dla naszej kieszeni. Przy cenie nawet 70% mniejszej w stosunku do malowania otrzymacie Państwo pewność, że ścianom zostanie przywrócony dawny estetyczny wygląd. Zachęcam do skorzystania z nowych technologii czyszczenia, które są w przeciwieństwie do ciśnieniowego mycia elewacji całkowicie bezpieczne dla tynku oraz Państwa ogrodu. Technologia jest trzystopniowa i obejmuje: bezciśnieniowe naniesienie specjalnego środka do czyszczenia i usuwania glonów elewacji, spłukanie bieżącą wodą oraz naniesie impregnatu zapobiegającego ponownemu „zabrudzeniu” ścian. Do renowacji elewacji używa się specjalnych lanc i zastosowanie rusztowań nie jest w tym wypadku konieczne. Cały proces trwa tylko kilka godzin i nie jest tak uciążliwy dla domowników.

Odpowiedź na postawione pytanie jest jedna „Zastanów się 2 razy zanim zacznie malować. Mamy skuteczną alternatywę”

zdjecie-do-artykułu-1
zdjecie-do-artykułu-3